3 Tek Uluslararası Yönetim Danışmanlık ve Mühendislik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

  2002 yılında kurulan firmamız; Bilişim teknolojileri, Mühendislik ve Dış Ticaret konularındaki çalışmalarına 2010 yılında Servis Bölümü nü kurarak ilk önce TRACTEL periyodik bakım hizmetlerine başladı.
  2014 yılından itibaren de TRACTEL & SECALT Türkiye Mümessili olarak satış ve satış sonrası hizmetlerini sürdürmektedir.
  2016 da SECALT ve takiben HAİLO ve AVANTİ Lift bakım sertifikalandırma hizmetleri de bakım portföyümüze eklendi. Deneyimli Mühendislik kadromuz yeni projelere Erişim sistemleri (her tip Asansör, Yürüyen merdiven ve Yol) Proje & Danışmanlık hizmeti vermektedir.


  Türkiye Distribütörü

  TRACTEL - SECALT

  TRACTEL®, TRACTEL / SECALT bina bakım üniteleri ve asma iskele ile yüksekte çalışma sektörünü 1939 yılında başlatan öncü firmadır. Kaldırma, Taşıma, Yükleme, boşaltma, ölçüm, kontrol ve güvenlik sistemleri çözüm ortağıdır. ENDÜSTRİLER :
  Asansör
  Enerji:(Rüzgar,Güneş,Gaz,Kömür,Nükleer) Altyapı:(Tünel,Köprü,İletişim Kuleleri,Tren yolları) İnşaat:Ticari binalar,İş merkezleri,Fabrika binaları,Konutlar)
  Aktarım, Taşıma,Servis tesisleri: (Nakliye depoları,Hava trafik kontrol kuleleri ,Tren ve Uçak servis merkezleri)
  Eğlence sektörü:(hareketli sahne platformları, opera ve festival ışıklandırma düzenekleri, anfi-tiyatrolarda geçici çatı kapatma sistemleri ) Tractel® markaları bir dizi uygulama ve endüstride dünya çapında tanınmakta ve saygı duyulmaktadır. Markaları mühendislik ve imalatta mükemmellik üzerine kuruludur ve kalite, güvenilirlik ve güvenlik konusunda itibar sahibidir.