Yüksekte Çalışma Ürün ve Sistemleri

Blocfor™

Blocfor™

tracpode için destekli düşüş önleyici (blocfor™)

Blocfor düşme durdurma cihazları, güvenlik ve dayanıklılığı, yükseklikte daha fazla hareket esnekliği sağlayan ergonomik ve hafif bir tasarımda birleştirir. Eksiksiz ürün yelpazemiz, dikey ve yatay tüm konfigürasyonlarda kullanılabilir ve bir kullanıcıyı ve 150 kg’a kadar aletleri destekler.

Blocfor serisi, inşaat uygulamaları için idealdir. Ürünümüz özellikle çatı terasları gibi keskin kenarlarda kullanım için test edilmiştir. Standart kullanım için galvanizli çelik, yiyecek ve içecek endüstrisinde kullanım için paslanmaz çelik ve elektrik ortamları için sentetik halat gibi çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur.

Blocfor düşme önleme cihazı, yerleşik birinci sınıf güvenlik özelliklerine sahiptir. Düşme durumunda otomatik olarak kilitlenerek toplam düşme yüksekliğini azaltır ve entegre bir düşme göstergesine sahiptir.

Ayrıca, Energy System Dissipater (ESD) teknolojisi, tel halat tamamen çözüldüğünde düşme meydana gelse bile, cihazın kullanıcının 600 daN’den fazla bir darbeye maruz kalmamasını sağlar. Darbelere ve UV’ye karşı ultra dayanıklıdır ve geliştirilmiş darbe, aşınma ve aşınma direnci için güçlendirilmiş poliamid veya alüminyum gövde ile yapılmıştır. Blocfor düşüş durdurma cihazı, 1,8 metreden 30 metreye kadar lanyard uzunluğunda mevcuttur.

Çok yönlülük ve esneklik, Blocfor serisinin temel avantajlarıdır. Ürün merdiven ve kule tırmanma, iskele, inşaat, vagon bakımı ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir.

2 thoughts on “Blocfor™

  1. ekmel dedi ki:

    Fransız üretimi, Tractel dünyanın en iyisi

  2. Cembo dedi ki:

    Teşekkür ederiz

Comments are closed.